شرکت شتاب کار در سال 1375 با هدف تأمین بخشی از نیاز های صنعت خودرو تاسیس شد . در سال 1378  با گسترش فعالیت های خود ، در یک جهش چشمگیر به حدی رشد کرد که تبدیل به شرکتی با توانمندی های بالای مهندسی و تولیدی گردید که دستاورد آن سطح فروش بالا برای تولیدات شرکت شتاب کار بود که با تکیه بر سیستم توانمند کیفی توانست با پاسخگویی به موقع به نیاز های خودروسازان جایگاه ممتازی را کسب کند.

شرکت شتابکار از جمله بزرگترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان اصلی قطعات استرات‍ژیک صنعت خودرو سازی کشور است .بینش سازمانی و اندیشه شرکت شتاب کار آن است که به رشد بالنده دست یابد و به یک تأمین کننده جهانی قطعات خودرو تبدیل شود . شرکتی که توانسته در تحول اقتصادی ایران موثر باشد می تواند به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان مطرح و به نام قطعه سازی جهان در صنعت خودرو باشد.

 

انعطاف پذیری: 

یکی از عوامل موفقیت در هر سیستمی، مشتری مداری و توجه به خواسته های مشتری است و شتاب کار برای رسیدن به این هدف و تثبیت جایگاه های خود در بازارهای تازه و رشد یافته، به دنبال ایجاد تحولات بنیادی و عقد قراردادهای مشارکتی و راهبردی است.

 

کیفیت، کلید موفقیت :

شتاب کار در راستای رسیدن به اهداف خود  در بخش کیفیت ، رسیدن به سطح کیفیت جهانی را مدنظر داشته و با به کارگیری آموزش های نوین مدیریتی گام های بسیار موثری برداشته است . کسب گواهینامه کیفیت ISO9002  از شرکت MIC و کسب گواهینامه QS9000 در میان شرکت های وابسته به گروه صنعتی ایران خودرو و نیز اخذ گواهینامه ISO/TS گواه این مطلب است .

شایان ذکر است که این شرکت در سال 1380 ، تندیس سازنده ی برتر ساپکو  را نیز دریافت کرد.

 

توليدات: 

شرکت شتابکار توجه به کیفیت و نوآوری ، به کارگیری فناوری روز و اهتمام به بهبود مستمر را سرلوحه کار خود در تولیدات قطعات خودرو قرار داده است.

محصولات این شرکت شامل :

شاتون

 مونتاژ مجموعه شاتون و پيستون

 مونتاژ جعبه فرمان

 مونتاژ شير هيدروليک

قطعات اصلي فرمان پژو  ( پوسته - رک - سيبک چپ و راست  - انگشتي چپ و راست)

پايه انگشتي

مونتاژ مجموعه ميل انگشتي

مونتاژ پلوس

استکان تايپت پيکان

 پيستون روي فنر سوپاپ پژو

 محفظه آب جلو سر سيلندر پژو 405 و سمند

 

 

 

All Right Reserved :